Rozstrzygnięcie konkursów ogłoszonych z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich

Chciałyśmy ogłosić wyniki konkursów, w których mogli wziąć udział uczniowie naszej szkoły. W konkursie literackim „Gazetowy wiersz” I miejsce zajął Jakub Masłowski z kl. V B.

W konkursie fotograficznym „Książka wiosną” komisja postanowiła uhonorować wszystkich uczestników i tak:

• I miejsce zajęli: Natalia Cabała z kl. IV A, Wojciech Śpiewok z kl. V C, Łukasz Kubiec z kl. V B, Natalia Kubiec z kl. VI B, Franciszek Kulik z kl. IV A, Krzysztof Sobik z kl. VI B,
  • II miejsce zajęli: Julia Mirecka z kl. V B, Anna Sobik z kl. II A, Emilia Gładych z kl. IV A, Oliwia Polok z kl. V C, Paweł Czerwik z kl. VI B, Jan Matuszczyk z kl. VI C, Jakub Bulenda z kl. V B, Anna Gładych z kl. V B, Patrycja Fydrych z kl. VI B,
  • III miejsce zajęli: Sebastian Mazur z kl. VI A, Natalia Polok z kl. II B, Sylwia Gołębiewska z kl. VB, Damian Mrowiec z II c.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Wasze prace naprawdę są piękne i obrady jury były długie i burzliwe 🙂 Gdy spotkamy się w szkole, wręczymy nagrody. Na razie życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia!

Wioleta Wolny, Gabriela Lebuda