Rusza nowy projekt!

Już wkrótce!

Już niebawem!

Tuż, tuż!

W naszej szkole rozpoczną się zajęcia z zakresu robotyki i programowania dla uczniów klas I-III, których zadaniem będzie wspieranie rozwoju dzieci poprzez udostępnienie nowoczesnych technologii oraz ciekawych form edukacji. W ramach zajęć warsztatowych uczniowie stworzą m.in. park maszyn i robotów oraz magazyn produktów. Zajęcia takie to nie tylko programowanie, ale również nauka języka angielskiego czyli nauka przez zabawę.

Wszystkie te działania będą możliwe dzięki zakupionym w ramach uzyskanych środków pomocom dydaktycznym takim jak zestawy Lego Education Essential TM czy długopisom Sunlu 3d. Ponadto w projekcie wykorzystana zostanie szkolna baza komputerowo-multimedialna oraz dydaktyczna i znane już niektórym uczniom roboty Edu Photony.

A wszystko to dzięki projektowi „Na dobry początek”, który jest dofinansowany przez Fundację BGK.

Serdecznie zapraszają na zajęcia panie: Monika Stacha, Wioleta Klocek i Julia Gruszczyk-Cabała. Szczegóły dla zainteresowanych uczniów pojawią się w dzienniku elektronicznym Librus.