W świątecznym nastroju

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowym czasem dla każdego z nas, dlatego musimy zadbać o to, aby były niezapomniane. Uczniowie naszej szkoły zrobili to w nieco nietypowy sposób, ponieważ nagrali filmiki, w których składają życzenia w języku angielskim. Poza językowymi aspektami tego przedsięwzięcia, istotna jest również współpraca nie tylko z uczniami, ale także z rodzicami- to dzięki niej powstał TELEDYSK ŚWIĄTECZNY. W projekcie udział wzięli uczniowie z klas I i III, czyli Ci najmłodsi!

Co więcej, nie można pominąć uczennicy z klasy VIII a – LILIANY ZIENTEK, która swoim śpiewem potwierdziła, że nasza szkoła jest pełna talentów. 

Dziękujemy również uczniowi z klasy VIII c – KAMILOWI SAGANOWI, którego ogromne poświęcenie i zaangażowanie podczas pracy w studio okazało się być nieocenione!

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w projekt i zapraszamy do obejrzenia teledysku. 

Merry Christmas!