Laboratoria Przyszłości

Jak już wszystkim wiadomo nasza szkoła bierze udział w programie Laboratoria Przyszłości, który został ogłoszony i wprowadzony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Od września 2022 roku systematycznie na naszej stronie internetowej oraz na profilu szkoły na portalu Facebook będą zamieszczane relacje ukazujące, w jaki sposób wykorzystywany jest sprzęt i wyposażenie pozyskanie dzięki programowi Laboratoria Przyszłości.

Na lekcji techniki odbyły się kolejne zajęcia z BeCreo – z zestawem do nauki programowania poprzez zabawę. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem zabrali się do pracy. Zestaw BeCreo służy do nauki podstaw elektroniki oraz programowania. Dzięki elementom zawartym w zestawie uczniowie mogą wykonać takie projekty jak: robot, inteligentny dom, innowacyjne ubrania i wiele więcej. Taka pomoc dydaktyczna zapewnia twórczą zabawę i  wywołuje uśmiech, co można było zauważyć na twarzach zadowolonych uczniów.

#LaboratoriaPrzyszłości – nauka przez zabawę