Szkolny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy dla klas III

5 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy dla klas III, w którym udział wzięło 13 uczniów. Uczestnicy wykazali się wiedzą rozwiązując test, który przygotowała i sprawdziła pani Monika Pośpiech. Test obejmował zagadnienia z zakresu przyrody, sposobach jej ochrony oraz ciekawostki dotyczące świata i jego mieszkańców. Zwycięzcami konkursu zostali: 

I miejsce – Julia Pawliczek z klasy III c, 

II miejsce – Dominik Fabian z klasy III b,

III miejsce – Lena Chudzik z klasy III c. 

Finaliści będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym, który odbędzie się 19 kwietnia 2024 r. – TRZYMAMY KCIUKI!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Składamy również podziękowania dla Rady Rodziców za sfinansowanie nagród dla zwycięzców.