Walentynkowy dzień

Dnia 14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania przyjaźni oraz sympatii. Samorząd Uczniowski postarał się, aby ten dzień był wyjątkowy.

Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie wszystkich klas, którzy chcieli przekazać życzenia wybrańcom, wcześniej przygotowywali własnoręcznie wykonane kartki walentynkowe, aby we wtorek wrzucić je do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie walentynkowe pracownice szkolnej poczty rozdawały kartki w czasie zajęć lekcyjnych. Kartek było sporo i wszystkie były wyjątkowe, a odbiorcy byli mile zaskoczeni. Byli i tacy, którzy otrzymali sporą ilość kartek.

Podczas walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym – przynajmniej jeden element garderoby. Klasy za zabawę w “Grasz w czerwony, masz czerwony” otrzymały punkty w konkursie na Gospodarza Szkoły.

Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostała z uczniami do środy, gdyż tego popołudnia pod okiem wodzireja Dawida Smyczka wszyscy chętni wzięli udział w szkolnej zabawie. Podczas imprezy uczniowie uczyli się tańczyć grecką zorbę, belgijkę czy kaczuszki. Wszyscy świetnie się bawili i dni te pozostaną z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów.