Dni Promocji Zdrowia – pokaz taneczny Zespołu Miraż

Dziś gościliśmy w naszej szkole tancerki Zespołu Tanecznego „Miraż” z Wodzisławskiego Centrum Kultury. Zespół Miraż specjalizuje się w tańcu nowoczesnym: show, jazz i modern dance. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień i tytułów. Jest kilkakrotnym Mistrzem Polski, wiele razy wyróżniany podczas Mistrzostw Europy i zdobywcą srebrnego i brązowego medalu na Mistrzostwach Świata.

Dzisiejsze spotkanie odbyło się w ramach Szkolnych Dni Promocji Zdrowia. Sara Hauder, Łucja Brydniak i Hania Machulec opowiedziały nam o swojej pasji jaką jest taniec. Zaprezentowały swoje umiejętności i układy taneczne. Przedstawiły też swoje liczne medale, dyplomy i puchary, które zdobywają na Mistrzostwach Tanecznych i opowiedziały jak trudna i mozolna jest droga do takich sukcesów.

Wszyscy obecni w sali uczniowie i nauczyciele byli pełni podziwu dla dziewcząt i zachwytem oglądali ich prezentację. Zebrana publiczność nagrodziła artystki gromkimi brawami. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze spotkanie, a Łucji, Hani i Sarze życzymy kolejnych, niekończących się sukcesów w tańcu!