DNI PROMOCJI ZDROWIA – SZTAFETY BIEGOWE KLAS IV -VIII

28 maja  we wtorek na boisku Fortecy uczniowie klas IV -VIII rywalizowali w biegach sztafetowych mieszanych. Drużyny składały się z dziesięciu zawodników i zawodniczek, a poszczególne klasy rywalizowały między sobą w danym roczniku.

Zawodnicy mieli do  pokonania ten sam dystans. O końcowym wyniku decydował rezultat ostatniego zawodnika. Zmagania sportowe odbywały się przy gorącym dopingu naszej szkolnej publiczności. Sztafety cieszyły się dużym zainteresowaniem i wzbudzały ogromne emocje.

Wyniki:

Klasy czwarte    I miejsce 4a                                                    Klasy piąte  I miejsce  5a

II miejsce 4c                                                                        II miejsce 5 b
                           III miejsce 4b

Klasy szóste     I miejsce 6 a                                                   Klasy siódme i  ósma  I miejsce 7a
                          II miejsce 6 c                                                                                         II miejsce 8 a

III miejsce   6 b                                                                                      III miejsce 7 b

Klasy przygotowały również plakaty, hasła i okrzyki mobilizujące drużyny do sportowej rywalizacji.
Zwycięskie drużyny w rywalizacji sportowej i za najlepszy doping zostały nagrodzone punktami na Gospodarza Szkoły.

Wszystkim uczniom dziękujemy za sportową walkę.

J. Werner