DNI PROMOCJI ZDROWIA – POKAZ SZTUK WALKI TAEKWON-DO

Dziś w naszej szkole (w ramach trwających Dni Promocji Zdrowia) miał miejsce niecodzienny pokaz sztuk walki. Zawodnicy i trenerzy Klubu Sportowego RCSW Fighter zaprezentowali naszym uczniom talenty sportowe i podzielili się swoją pasją oraz osiągnięciami. Medale i puchary zdobyte przez młodzież ledwo zmieściły się na wystawionych stołach.  Cieszy fakt, że wśród zawodników znalazło się wielu uczniów naszej szkoły trenujących Taekwon-do właśnie w tym Klubie. Mogliśmy podziwiać tych najmłodszych, jak i nieco bardziej doświadczonych. Zachwytom publiczności i oklaskom nie było końca.

Serdecznie dziękujemy Panu trenerowi Łukaszowi Kubiakowi za to, że przyjął nasze zaproszenie i tak chętnie przybliżył nam wszystkim ten trudny i wymagający sport. Dziękujemy Panu trenerowi Pawłowi Olszakowi, który poprowadził dzisiejszy pokaz i na co dzień czuwa nad naszą młodzieżą trenującą w klubie. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wspaniały pokaz i życzymy nieustannych sukcesów w sporcie, a trenerom satysfakcji i dumy ze swoich podopiecznych.