Głosowanie na “Podwórko Talentów NIVEA”

Szanowni Państwo, 

ruszyło głosowanie internautów w konkursie „Podwórko Talentów NIVEA”, w którym nagrodą jest ufundowanie przez firmę NIVEA atrakcyjnych placów zabaw w 15 lokalizacjach – z największą liczbą internetowych głosów. 

Nasza gmina zgłosiła się po raz kolejny do tego konkursu. Dzięki mobilizacji mieszkańców i ich regularnemu – codziennemu głosowaniu, na ulicy Stokrotkowej w Świerklanach może powstać plac zabaw dla młodych mieszkańców Jankowic i Świerklan o wartości ok 250 000 zł.  Jest o co powalczyć, ponieważ nagroda zawiera wiele wyjątkowych urządzeń zabawowych, sam plac zaś jest podzielony na 3 tematyczne części: naukową, artystyczną i sportową, dbając – poprzez zabawę – o wszechstronny rozwój dzieci.

W dniach od 24 maja do 15 lipca br. każdy mieszkaniec gminy może oddać codziennie 1 głos z jednego adresu e-mail, poprzez stronę https://podworko.nivea.pl 

Prosimy o wsparcie – zachęćcie Wasze rodziny i Waszych bliskich do systematycznego głosowania, sami również oddawajcie codziennie głosy. Powalczmy razem o nowe miejsce zabawy i rozwoju dla naszych dzieci!