Gminne Zawody Sportowe klas I -III

Dnia 11 maja odbyły się Gminne Zawody Sportowe klas I – III w Szkole Podstawowej Nr 1 w Świerklanach zorganizowane z okazji 50 –lecia Gminy Świerklany. W zawodach udział brały trzy gminne szkoły. Uczestnicy brali udział w wyścigach rzędów. Było dziesięć różnych konkurencji między innymi sztafeta zwinnościowa, biegi z przeszkodami, wyścigi na matach itd. Ostatnia konkurencja tor przeszkód(slalom, przeskoki) polegała na ułożeniu hasła finałowego zawodów. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce. Rywalizacja była zacięta. Wszyscy świetnie się bawili, a same zawody dostarczyły mnóstwo emocji. W zawodach udział brali uczniowie:

Klasa I: Zosia Werber, Aniela Frysztacka, Jakub Gasidło, Mateusz Gąsior, Franciszek Salamon, Oliwier Reclik,

Klasa II: Marcelina Grabara, Paulina Pochcioł, Zuzanna Woźnica, Jan Salamon, Stanisław Femiak, Igor Migora.

Klasa III: Liliana Surma, Oliwia Swoboda, Marcelina Mrowiec, Kinga Marcinkowska, Alicja Holesz, Kuba Benisz, Kamil Sobik, Sebastian Frysztacki.