12 września odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z Panią dzielnicową. Nasi najmłodsi uczniowie dowiedzieli się jakich zasad powinni przestrzegać, aby droga do i ze szkoły była bezpieczna.








12 września odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z Panią dzielnicową. Nasi najmłodsi uczniowie dowiedzieli się jakich zasad powinni przestrzegać, aby droga do i ze szkoły była bezpieczna.







1 grudnia, w sali bankietowej GOKiR-u w Świerklanach odbyła się uroczysta gala, podczas której Wójt Gminy Tomasz Pieczka uhonorował tegorocznych stypendystów. Aby otrzymać stypendium Wójta Gminy Świerklany…read more →
22 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka, które przygotowali uczniowie z klasy III a. Towarzyszyły im dziewczynki z klasy II b oraz Aleksander z…read more →
Miło nam jest wszystkich poinformować, że zarząd Fundacji JSW pozytywnie rozpatrzył, złożony w listopadzie ubiegłego roku przez dyrekcję, wniosek o udzielenie darowizny naszej szkole. Ze środków…read more →
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Czytaj więcej