Tysiąc powodów by czytać

We wrześniu w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąc Bibliotek Szkolnych w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczny na plakat „Tysiąc powodów by czytać”. Uczniowie mieli za zadanie przygotować plakat, który miał promować czytelnictwo. Wpłynęły piękne plakaty, bardzo różnorodne, ale komisja musiała podjąć decyzję i przydzieliła:

I miejsce Paulinie Fydrych i Klaudii Hulin z kl. V B,

II miejsce Angelice  Gojny z kl. III B gimnazjum,

III miejsce Jakubowi Since z kl. V B i Natalii Szkatule z kl. VI B.

Plakat Patrycji i Klaudii reprezentował  naszą szkołę w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez EMPIK „Tysiąc powodów by czytać”. Nie udało nam się zdobyć głównej nagrody, dziękujemy jednak za zaangażowanie w akcję i głosowanie.

Nagrody uczniom zostaną wręczone w listopadzie na akademii z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.