Wycieczka klas 8 do Warszawy

W dniach 14-16 czerwca uczniowie klas ósmych wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W programie wycieczki znalazły się m.in. takie miejsca jak: Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Łazienki Królewskie, Stadion Narodowy czy Cmentarz na Powązkach. 

Co więcej, uczniowie wraz z opiekunami mieli okazję przeżyć niezapomnianą przygodę z musicalem pt. „We will rock you” w Teatrze Muzycznym Roma. Zdaniem uczniów było to widowisko na najwyższym, światowym poziomie. W ich pamięci zostanie również wspaniała panorama Warszawy, którą podziwiali z tarasu widokowego znajdującego się na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyła się także wizyta w Sejmie- nasi uczniowie mieli szczęście, ponieważ mogli obserwować trwające obrady. 

Zwiedzanie odbywało się pod okiem przewodnika, który w interesujący sposób przybliżył historię stolicy, oprowadził po znanych i ciekawych miejscach oraz przekazał wiele cennych informacji. Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń wszyscy byli zadowoleni:-)

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z WYCIECZKI