XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Drodzy uczniowie,

nasza szkoła uczestniczy w akcji XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej
7 października 2022 r. pod hasłem

„Jedyna rzecz, której można być pewnym na tym świecie, to tabliczka mnożenia”
[Lucy Mont Montgomery „Błękitny zamek”]

Akcja skierowana jest do uczniów klas II-VIII.
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości.

Program akcji:

03-04.10.2022. Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia – w domu, w szkole.

05.10.2022. Na lekcjach matematyki w klasach II-III oraz IV-VIII odbywają się eliminacje do konkursu, który odbędzie się 7 października, a który wyłoni trzech Szkolnych Mistrzów Tabliczki Mnożenia; jednego z klas II-III, drugiego z klas IV-V, a trzeciego z klas VI-VIII.

07.10.2022. Konkurs na Szkolnych Mistrzów Tabliczki Mnożenia.

10.10.2022 – uroczyste wręczenie dyplomów i nagród przez Panią Dyrektor Marię Rduch.

Do eliminacji można się zgłaszać u nauczycieli matematyki oraz wychowawców klas II-III.

Szczegóły u nauczycieli matematyki oraz wychowawców klas II-III.

Na wszystkich uczestników czeka słodka niespodzianka, a na Szkolnych Mistrzów Tabliczki Mnożenia czekają nagrody.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji!